Contact

Contact Info
Landline 444 99 11
eMail E-mail address of Lokman Hekim Hospitals Group
Website lokmanhekim.com.tr/
Address Gn. Dr. Tevfik Sağlam Cad. No:119 Etlik Keçiören/Ankara

Gallery

Books

Comments

Dr. Ömer Erçetin hocamıza teşekkürlerimle

My sister in 15 years, my brother, 15 days of miscarriage, the birth of my right colum paralysis, I have begun the life of Allah, so pleased with him so close to the cancellation of a great doctor who is incredibly experienced with all the important things you can trust in your mind without hesitation for 17 years we are continuing our surgeries do not show our operations a person does not come easy


Sayin Dr. Sibel Meryem Alpar'a teşekkürler

Sayin who put astonishment bronsit plant and treated me. I thank Sibel Meryem Alpar for being so close and careful about the treatment he applied.


Sayın Sibel Meryem Alpar a sonsuz teşekkürlerimizi saygı ve sevgilerimizi iletmek istiyorum.

I want to convey my respect and love to Sibel Maryann Alpar, an angel faced doctor who has never let go of the smile that brings back his old health to a former sibling heavy pneumonia this year, which treats me as soon as I am in my episodes of bronchiectasis and pneumonia that I have been through every year. My husband, meanwhile, I will soon come with my father, I guess you do not have to get rid of us ..


Hastaneniz Etlik şubesinde annem Sevinç Yücel'i katarakt ameliyatı yapan Dr. Hakan Terzi'ye teşekkürlerimizi bildirmek isterim.

My mother, Sevinç Yücel, who underwent cataract surgery at Etlik's hospital. I would like to express our thanks to Hakan Terzi. We were very pleased to meet a doctor who answered all of our questions with patience and understanding before and after Moment operation and was able to establish such a close relationship with our patients and continue to follow the patient on his own private mobile phone even when he was kind and gentle in his work and out of working hours. Sec. We thank you very much, Hakan Bey, yourself, your team and your hospital, we wish you good work.


Saygıdeğer Lokman Hekim Hastanesi personelleri ve görevlilerine;

We came to your hospital via Sayfar Mustafa Erbil. Although I am a foreign patient, we do not feel alien to ourselves. I can not count the names because I do not know the names of all the personnel. Thank you all very much. Sayın Ali Emrehan TÜZÜN Thank you very much for my teacher, thank you Allah. During the week that we brought our patient as a funeral, our patient was laughing with his own feet and leaving the hospital. Everyone owes a debt of thanks.


Hüseyin ÖZMEN

Hussein was living in Tokat ÖZMEN Lokman Physician return to health after successful heart surgery in Ankara hospital. Aortic Stenosis (stenosis) after the tests we made our analysis patients admitted to our hospital with the diagnosis, it was decided surgery. Hear less pain after surgery, our patients with heart disease as hereditary in the family, in the chest to return discharge and active life "sternum" has bone 3t 1 cut the hole created by the aortic valve was replaced successfully. Our 58-year-old patient had expressed interest in closely with him to Ankara hospital doctors and health workers. The patient was discharged in a healthy way.


LOKMAN HEKİM HASTANELERİ SİNCAN ŞUBESİ YÖNETİMİNE

AÇIK TEŞEKKÜR- 8 Şubat günü nefesimde bir sıkıntı olduğunu anladım. Göğüs Dr. Sibel M. ALPAR için çağrı merkezinden randevu aldım, zamanında hocama geldim, kendisi gerekli tetkik ve muayeneyi yaptıktan sonra bana her iki ciğerimde de enfeksiyon oluştuğunu yatarak tedavi olmanı için beni anlaşmalı kurumlar ve özel sigortalar bölümüne sevk etti. Adı geçen bölüme Ahmet isimli bir arkadaş bakıyordu, masası en az 70 cm yüksekliğinde ince evrakla doluydu. İncelediklerini yan tarafa ters çeviriyordu ve hiç durmadan çalışıyordu. Bir kurum adına yatacağımı söyledim. Yoğun işi bırakıp bir form doldur, yatış kalını arayarak boş oda olmadığını 10:30'a doğru boşalacağını bana söyledi. Beni 1,5 saat misafir edeceğini, bildirdi. Yoğun çalışmasına da devam ediyordu. Oda da eskiden anlaşmalı kurumlara bakan bir bayan olduğunu bu bayanın işten ayrıldığını bu arkadaşında bu işi üstlendiğini ama bundan dolayı hiç bir bezginliğinin olmadığını ifade etti. Böyle çalışkan insanların hastaneye çok yararlı olacağını sizlere belirtmemi bir ödev olduğunu beyan etmek İsterim. Bu arada saat 10:30 olmuştu hocamdan gelen notlarla dosya tamamlanmıştı. Ahmet arkadaşımız dosyayı ve benim eşyalarımdan bir kısmını yüklenerek beni 403 nolu odaya çıkarıp kat sorumlusuna teslim etti. Bu yakınlık ve alakanın beni çok memnun ettiğini hastaneniz hakkında olumlu düşünmeme katkıda bulunmuştur. Hocam beni ocak ayında zatüreden yatırmış ve tedavi etmişti. Kendisi çok doğru teşhis koyan buna uygun reçete ve tedavi planlayan, bu planlamayı hastanın durumuna göre devamlı güncelleyen, çok değerli bir hekimdir. Her gün inatla 2 kere hastayı ziyaret edip mutlaka hastayı muayene eder, hasta dosyasını titizlikle inceler, tedavinin planlandığı şekilde gidip gitmediğini denetler, noksanlıkları ve ilaveleri ilgililere talimat şeklinde bildirir. Bugün ayın 18'i ve ben burada 10 günlük tedavi süremi tamamlamış enfeksiyonlarım tamamen iyileşmiş ve sağlığıma kavuşmuş durumdayım. Kendisine minnettarım. Onun planladığı tedaviyi, önerdiği ilaçları zamanında veren gerekli ölçümleri yapıp çizelgeleyen Hasta bakıcıların ve onlara nezaret eden kat sorumlusu hemşire görevlerini noksansız yaparak, sağlığıma kavuşmama büyük katkı sağlamışlardır. Onlara da çok çok teşekkür ediyorum. Ayrıca iç hizmetli sınıfına bağlı görevli arkadaşlar 7/24 saat kusursuz hizmet yaparak odaların ve hastanenin her tarafının hijyenini sağlamaktadırlar. Onlardan da çok memnun kaldım. Sağolsunlar. Hastane sağlık ve hizmet faaliyetlerini başarılı bir şekilde koordine eden, sağlığımıza kavuşmamız için sağlıklı bir ortamı hazırlayan hastane yönetimine de teşekkürü borç biliyorum. -Mustafa UĞURLUBİREL


Hayrullah Sağlam

Lokman Hekim Hastanesi Yönetimine; Ben Hayrullah Sağlam, Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır Belediye Meclis Üyesi olarak görev yaptım, hala da Siyasetin içinde bir birey olarak, yurt dışında birçok yerde bulundum. Uzun yılların verdiği tecrübelerime dayanarak tüm hastane personeline güler yüzlü ve yardımsever davranışlarından dolayı teşekkür ediyorum. 07.02.2017 tarihinden bu güne kadar her konuda yardımcı olan personellerle karşılarştık. Öncelikle Uzöm. Dr. Sayın Şahin Yüksel Bey'e giriş çıkışlarımızda bize her türlü desteği veren güvenlik personeline sayın songül sarıoğlu gümüştasa teknik personel yahya beye çok çok teşekkür ediyoruz, lütfen bu personelleri bu konu ile bilgilendiriniz. - 13.02.2017


İpek-Taner DEMİR

08 Ekim 2015-- Yoğun bakım servisinde bir süre çocuğumu yatırdım. Bu sürede hemşireler ve gündüz gelen personel bize çok iyi davrandılar. Böyle hemşireleriniz ve personeliniz olduğu için hastalarınız çok şanslı, hemşirelere ve sizlere Asya ablaya çok teşekkürler.


Hüseyin Elmalı

07 Mart 2016-- Uzun yıllardır Lokman Hekim’e geliyoruz ve KOAH hastasıyım. Burada göğüs hastalıları uzmanı Uzm. Dr. Ruhsar OFLUOĞLU bana çare oldu ancak yıllar önce geçirmiş olduğum bir bağırsak ameliyatının yarattığı tahribatın nedeniyle yıllar sonra tıkanma ve aşırı kuruma şikayeti ile tekrar geldim. Gece 3 civarında acil servisten başvuruda bulunduk yapılan röntgen vb. işlemler sonrası bağırsakta yapışma tanısı ile acilen Genel Cerrahi uzmanı Op. Dr. Kemal YANDAKÇI’ya yönlendirildik. Kemal Hoca ameliyat öncesi birçok tedavi yöntemi deneyerek işlem yapmadan bağırsağı açmayı denedi ancak bir sonuç alınamayınca son olarak ameliyat kararı verildi. Biz önce Allah’a sonra hocamıza güvendik. Ameliyat kararı öncesi de çevremizden kendisi ile ilgili çok olumlu düşünceler duyduk. Kemal Bey ameliyatlarımızda yaptığı tüm işlemleri yanımıza gelerek fotoğraflarla tek tek anlattı. Ben hayatımda böyle ilgili, efendi, kibar bir doktor görmedim, bize çok değerli bilgiler verdi. Gece gündüz demeden kendisini bize adadı. Tüm Türkiye Kemal hocama güvensin. Ayrıca gece nöbetçi doktorlar, başhemşire hanımefendi, 3. Kat hemşirelerimizden temizlik personeli, yemekler ve hasta bakıcılara dahil tüm personel dört dörtlük hizmet vererek güleryüzleriyle hep moral verdiler. Hepsine çok teşekkür ediyoruz.


Vesile Kader Ünal

22 Mart 2016-- İzzet yavuz dahiliye doktorumuz a 24 saat içinde koyduğu teşhis hastada titizliği özverisi hastaya verdiği güven herşeyden önce insanlığı için teşekkür ederiz ve Allah razı olsun ondan böyle hekimlerin kıymetini bilmek lazım daha sonra operasyonu yapan üroloji doktorumuz mesut beyden de başarılı olduğu için hasta ile birebir ilgilendiği için teşekkür ediyoruz lokman hekim hastanesinin çalışan arkadaşlarına ve temiz hijyen oluşuna çok teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim ... doktorlarımızın tıp haftasını Kutlarım başarılar


Dr. Meltem Özdemir Erhan

25 Ekim 2016--- Lokman Hekim Akay Hastanesi’nin sevgili kadın doğum hemşireleriyle çalışmak her zaman beni ve hastalarımı çok rahat hissettirmiştir. Bizim uzmanlık dalımız gereği can sıkıcı acil durumlarla sık karşılaşırız. Yine sevimsiz sonuçlanan acil obstetrik olayında, başta Nur Meryem ÇALIŞKAN'ın titizliği sayesinde durum sorunsuz olarak sonuçlandı. Bu ve benzeri olaylar karşısında başta sorumlu Fatoş hemşire ve diğer arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Bu ekiple çalışmak benim için ayrıcalıktır.


Mesut UZUNER

1 Kasım 2016 28 eylül 2016 tarihinde hastaneleriniz bünyesinde yer alan Akay hastanesine çok fazla ağrı ve sızılar içerisinde gelerek fizik bölümünde muayene oldum ve ileri derecede boyun fıtığı teşhisi koyarak beyin cerrahi polikinliğine sevk edildim. 29.09.2016 tarihinde Doç. Dr. Hakan Seçkin beye kontrol oldum sonuçlarımı kontrol ederek aynı teşhisi ve bu işlemin ameliyat ile çözümlenebileceğini iletmiştir. Sizlerde bilirsiniz ki kolay bir ameliyat değil, karar vermek o kadar basit değil biraz düşündükten sonra Doç. Dr. Hakan Seçkin beyin cerrahisine güvenerek ameliyat olmakta karar aldım . 30.09.2016 tarihinde Doç. Dr. Hakan Seçkin ameliyatımı yapmıştır. Allaha Şükürler olsun beni eski sağlıma tekrar kavuşturdu ve sağlıklı olarak hastanenizden taburcu oldum, Hastane yatış işlemlerim ise 3. kat 5307 nolu oda da kaldım. Düşünün ki bir hasta ameliyat sonrası hasta yakını hemşirelere ne kadar zorluklar çıkartır bilirsiniz, burada refakatcim olan anneme ve 30.09.2016 tarihinden 03.10.2016 tarihine kadar katta görev yapan hemşirelere bana göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekürllerimide bir borç bilirim. Hastanenize ilk geldiğim gün, boynumu sol tarafıma eğerek gelmiştim çıkarken de Allahın izni ve Doç. Dr. Hakan Seçkin hocamızın el becerisi sayesinde gayet sağlıklı çıktım. Sizlerin huzurunda Doç. Dr. Hakan Seçkin hocamıza tekrar teşekür etmek isterim

Show more Show less

Timeline

Loading